Τετάρτη 24 Οκτωβρίου 2018

μεγαλη ευχη για γενεθλια

Το πρώτο δεκάλεπτο στην Μαδρίτη ήταν αφιερωμένο στις επιθέσεις με τον Παναθηναϊκό ιδιαίτερα εύστοχο στα τρίποντα (5/7) με τρία από τον Φελντέιν να μπαίνει μπροστά στο σκορ και παρά την αντεπίθεση της Ρεάλ, να διατηρεί το προβάδισμα.

αυτοκινητα σχιστο 2014

περιοδικο ξεναγοσ

Και στην β περίοδο ο Παναθηναϊκός συνέχισε με μεγάλα σουτ από την περιφέρεια (9/14 τρίποντα), αλλά και τον Μπουρούση να κάνει σπουδαία εμφάνιση κόντρα στην πρώην ομάδα του, όμως οι «πράσινοι» είχαν προβλήματα στην άμυνα (παθητικό 32 πόντοι). Το 32-38 που προηγήθηκαν έγινε 40-48 με τον Γιουλ να αναλαμβάνει δράση. Αργότερα σκορ με τρίποντα πρόσθεσε και ο Τόμπκινς και η Ρεάλ με 7/13 από την περιφέρεια πήγε στα αποδυτήρια μπροστά στο σκορ.

Just one of @Nick_Calathes15's six first half assists. #7DaysMagicMoment #RMBPAO pic.twitter.com/5WeInMFMrQ